• +90 232 449 1686
  • info@monateks.com
  • P.Tesi - C.tesi: 9:00 - 18:30

RESTAURANT KIYAFETLERİ

Geniş bir yelpaze

Monateks Restorant gruplarında da özel tasarımlı ürünler ile sizlere hizmet sunmaktadır.
Müşterilerinize evde ve diğer mekanlarda yaşadıklarından daha üstün bir hizmet sunmak istediğinizi biliyoruz. Ayrıca müşteri görüşlerine ne kadar önem verdiğinizi de çok iyi anlıyoruz. Temiz ve iyi giyimli profesyonel hizmeti önemsiyoruz.

 Monateks geniş bir restoran giyim yelpazesine sahiptir. Çok çeşitli mekanlara uygun ve çok çeşitli tarzlar için erkek ve bayan restaurant kıyafetleri için hemen bizimle iletişime geçin.

Yeni ve Şık

Eskimiş ve yıpranmış üniformalarla karşılanan müşterilerde ilk izlenim olarak olumsuz olacaktır. Müşterilerin önemli bir çoğunluğu mekanın hijyeninden önce çalışanların görünümüne önem verirler.
Bu büyük sorunu önlemeye ve potansiyel müşterilerinizi kaçırmamaya çalışıyorsanız Monateks hizmetinizde.

Makul fiyatlar

Monatex size çok makul fiyatlarda estetik açıdan hoşunuza gidecek ürünler sunmaktadır. Üniformalar restoranın temasına uygun olmalıdır. Bu nedenle profesyonelce seçilmeli ve iyi bir izlenim bırakmak için zekice planlanmalıdır.

Monateks ürün yelpazesi, tüm personel ekibiniz için tek bir yerde bulunan uygun üniforma öğelerini içerir. Önlüklerden ayakkabıya, yelek takımına kadar, ürün yelpazemiz her mekana uygun makul fiyatlarda ürünler içerir. Kurumsallaştırma servisimiz, üniformalarınızı şirketinize uyarlamanıza ve kendinizi rakiplerinizden farklı kılacak şekilde kolaylaştırır.

Rahat, Pratik, İşlevsel

İyi bir üniformanın büyük ve çoğunlukla göz ardı edilen önemli bir faktörü – giyen personel için rahat, pratik ve işlevsel olmasıdır. Gün içerisinde saatlerce çalışacak personele en uygun performansını sağlamak için tasarlanmalıdır. Ortama uygun olarak tasarlanmalı, örneği sıcak bir ortamda personeli rahatsız edecek üniformalar seçilmemelidir.

Monatex Tekstil

  • +90 232 449 1686
  • info@monateks.com
  • 5301/1 Sokak No:32 /11 Kat 1 Bornova /İzmir

BİZE YAZIN