• +90 232 449 1686
  • info@monateks.com
  • P.Tesi - C.tesi: 9:00 - 18:30

OTEL PERSONELİ
KIYAFETLERİ

İster ön büro kıyafetleri, ev bakımı kıyafetleri, vale ve bellman için ceketler, ister spa personeliniz için hazır giyim, Monatex yaratıcı fikirler üretmenize yardımcı olacak ve sizi doğru yöne yönlendirecektir. Misafirlerin akıllarında kalacak bir şey varsa, o da personelinizin ve kuruluşunuzun görünüşüdür. Misafirlerinizin için unutulmaz kalmanıza yardımcı olmak için benzersiz ve özel bir üniforma tasarlamanıza yardım edelim.

Ön Büro Üniformaları

İlk izlenimi asla geri alamazsınız. Misafirlerinizin fark ettikleri ilk şeylerden birinin, ön büro personelinizin görünüşü olduğunun farkındayız. Neden onları değerli kılacak profesyonel ve benzersiz bir üniformayla buluştur muyorsunuz?

Yemek Servisi Üniformaları

Konuklar için yemek deneyimi, otel konaklamalarınız kadar rahat olmalıdır. Onların kaldıkları süre boyunca ekstra rahat hissetmelerini sağlayın. Tabii ki bunu harika görünümlü restoran çalışanlarınız ile etkileşime girerek yapmalarını sağlamalısınız.

Mutfak Personeli Üniformaları

Şeflerin mükemmeliyetçi olduklarını biliyoruz, neden modern ve çağdaş şef üniformalarımızda adlarının ve logolarınızın mükemmel bir şekilde görünmelerini sağlamıyorsunuz? Ayrıca, mutfağın rahatsız edici bir çalışma ortamı olabileceğini ve nefes alabilen ancak rahat mutfak personel üniformalarımızı incelemenizi öneririz. Mutfak personel üniformaları ve örnekleri hakkında fikirler almak için üniforma danışmanlarımıza başvurun.

Oda Servisi Üniformaları

Temizlik ve otel hizmetçi servisi zahmetli bir iştir. Çalışanlarınızı ve işyerinizi daha profesyonel göstermek için rahat fakat modern görünümlü oda temizliği ve hizmetçi üniformaları ile donatarak sizin işinizi kolaylaştırıyoruz.

Monatex Tekstil

  • +90 232 449 1686
  • info@monateks.com
  • 5301/1 Sokak No:32 /11 Kat 1 Bornova /İzmir

BİZE YAZIN